Історія

Спочатку створений дизайнерами та розробниками Twitter, Bootstrap став одним з найпопулярніших front-end фреймворком та проектом з відкритим вихідним кодом у світі.

Bootstrap створений @mdo та @fat в Twitter всередині 2010 року. Перед тим як стати фреймворком з відкритим вихідним кодом, Bootstrap був відомий як Twitter Blueprint. Після кількох місяців розробки Twitter провела first Hack Week і проект вибухнув, оскільки розробники всіх рівнів поринули в нього без будь-якого зовнішного керівництва. Він слугував в якості посібника по стилю для внутрішньої розробки компанії більше року до його публічного релізу, та продовжує це робити й сьогодні.

Починаючи з випуску у , ми мали більше двадцяти релізів, у тому числі два основних переписувань до v2 та v3. У Bootstrap 2, ми додали функціонал чутливості лише в якості додаткових стилів. Грунтуючись на цьому в Bootstrap 3, ми переписали бібліотеки ще раз, щоб зробити його чутливим початково, означивши наш підхід – мобільність повинна бути на першому місті.

Команда

Bootstrap обслуговується основною командою та залучається широка аудиторія нашої спільноти.

Ядро команди

Візьміть участь в розвитку Bootstrap через opening an issue або відправивши патч. Прочитайте наш contributing guidelines для отримання інформації як відбувається наша розробка.

Команда Sass

Офіційний порт Sass Bootstrap було створено та підтримується цією командою. Вони вже йдуть як частина організації Bootstrap починаючи з v3.1.0. Прочитайте Sass contributing guidelines щоб отримати інформацію про те, як розробляється порт Sass.

Інструкції використання Бренда

Хочете знайти ресурс бренду Bootstrap? Добре! Ми маємо декілька інструкцій, яких самі дотримуємось, та просимо вас дотримуватись їх також. Нас надихнуло написати ці короткі інструкції, коли ми прочитали MailChimp's Brand Assets.

Маркування та Логотип

Використовуйте або знак Bootstrap (велику літеру B), або стандартний логотип (просто Bootstrap). Вони повинні завжди бути представлені за допомогою шрифта Helvetica Neue Bold. Не використовуйте пташку Twitter для асоціації з Bootstrap.

B
B

Bootstrap

Bootstrap

Завантаження знаку

Завантажте знак Bootstrap вибравши один із трьох стилів, кожен з яких доступний у вигляді файла SVG. Правий клік на знаку (в закруглених рамках), Зберегти зображення як.

Bootstrap
Bootstrap
Bootstrap

Назва

Проект та фреймворк повинні завжди називатись Bootstrap. Без попереднього слова Twitter, без великої букви s, та без будь-яких абревіатур, за виключенням однієї - великої літери B.

Bootstrap

(коректно)

BootStrap

(не коректно)

Twitter Bootstrap

(не коректно)

Кольори

В нашій документації та брендінгу використовуємо кілька основних кольорів щоб розрізняти що таке Bootstrap від що є в Bootstrap. Іншими словами, якщо щось пурпурне, то воно представляє Bootstrap.

Переклад

Даний сайт містить переклад на українську мову матеріалів, з офіційного сайту Bootstrap. Автор перекладу Костя Третяк.